Software-og app-udvikling Mobile løsninger Systemintegration til NAV 88 16 88 10 info@eliteit.dk
Elite IT | Medarbejdere

Karl Therkildsen

Bestyrelsesformand og forretningsudvikler

karl@eliteit.dk

Carsten Skovbjerg

Administrerende direktør og medejer af Elite IT

carsten@eliteit.dk

Henry Lykke Stokholm

Softwareudvikler og medejer af Elite IT

henry@eliteit.dk

Irene Pedersen

IT-konsulent og bogholder

irene@eliteit.dk

Bjarne Schmidt

IT-konsulent

bjarne@eliteit.dk

Inge-Lise Smidt

IT-konsulent og økonomi-geni

inge-lise@elite.dk

Gitte Holm

IT-konsulent og softwareudvikler

gitte@eliteit.dk

Klaus Gaarde

IT-konsulent og softwareudvikler

klaus@eliteit.dk

Ivan Spajic

Softwareudvikler

ivan@eliteit.dk

Ronni Hartung

Freelance systemadministrator og softwareudvikler

ronni@eliteit.dk

Nicolai Mensel Jørgensen

Freelance softwareudvikler

nicolai@eliteit.dk

Nikolaj Juul Sørensen

Kommunikation og-markedsføringsansvarlig

nikolaj@eliteit.dk